سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس)

سامانه مهیا

نام و نام خانوادگی(ضروری)
در این بخش لطفا تمامی امکانات و خدماتی که از نگهبان هوشمند مهیا میخواهید را یادداشت نمایید تا بتوانیم بهتر راهنماییتان کنیم.

سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس) خدمتی جدید از موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش یاس میباشد. در این صفحه خیلی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت تا بیشتر با نگهبان هوشمند مهیا آشنا شوید.

سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس) چیست؟

مهیا مخفف مرکز هشدار های الکترونیک حافظان آسایش یاس است. این سرویس به این صورت است که تیم مجرب ما در محل کار، منزل و یا هر مکان دیگری که بخواهید دوربین های مداربسته حرفه ای (پلاک خوان، چهره خوان، مادون قرمز و…) و سیستم دزدگیر فعال میکنند که طرز کار آنها را به شما در ادامه توضیح خواهیم داد.

سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس)

سیستم هشدار الکترونیکی چگونه است؟

از این سرویس در بانک ها یا طلافروشی ها به عنوان سامانه مها (مرکز هشدار های الکترونیک) یاد میشود. 

فرایند کار این سیستم اینگونه است، زمانیکه شما از منزل یا محل کار خود خارج میشوید وضعیت دزدگیر مهیا را به حالت فعال یا حالت نا ایمن قرار میدهید. پس از فعال سازی دزدگیر در صورتی که کوچک ترین حرکتی یا اتفاقی در منزل یا محل کار شما پیش بیاید به سرعت این دزدگیر فعال شده و علاوه بر صدای آزیر با مرکز پیام موسسه تماس میگیرد تا گشت ویژه موسسه به سرعت به محل مورد نظر اعزام شود. 

پس از هشدار چه اتفاقی میفتد؟

گشت ویژه موسسه بلافاصله پس از تماس دزدگیر با مرکز پیام موسسه به محل اعزام شده و وضعیت را بررسی میکند، در صورت نیاز و درگیری با گشت های کلانتری تماس برقرار کرده و درخواست نیروی کمکی میدهند و در صورتی که اژیر اشتباها به صدا درآمده باشد (برای مثال پنجره خانه باز بوده و باد پرده را تکان داده باشد) گشت موسسه پس از بررسی دقیق محل را ترک میکند. به این ترتیب آمار های فیک یا اشتباهی پلیس 110 کاهش یافته و نیروی انتظامی سریع تر میتواند به ماموریت های دارای فوریت برسد.

سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس)

درصورتی که خودمان وارد خانه شدیم چه کنیم؟

اگر خودتان وارد خانه شدید و کلید قطع و وصل آژیر خطر را در دست ندارید میتوانید یک زمان بین 30 تا 60 ثانیه به دزدگیر بدهید تا درصورتی که شما وارد خانه شدید و کلید همراهتان نبود به سرعت خودتان را به مرکز اصلی آژیر برسانید و به صورت دستی اقدام به غیرفعال نمودن دزدگیر نمایید تا آژیر به صدا در نیاید.

این مورد را فراموش نکنید که مرکز اصلی آژیر به صورت محرمانه بین موسسه و مشتری محفوظ میماند و جز این دو فرد هیچ کس دیگری از مرکز اصلی آژیر با خبر نیست که پس از ورود اقدام به قطع آن کند.
سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس)

فعالیت سیستم مانیتورینگ چگونه است؟

فعالیت سیستم ماینتورینگ در سامانه مهیا اینگونه است که اغلب برای محل های کار، شرکت ها، کارخانه و… استفاده میشود. در این سرویس پس از فعال سازی دوربین های امنیتی، یک کاربر به صورت دائم مسئول بررسی و مانیتورینگ دوربین های شما میشود و به محض مشاهده مشکل سریعا مرکز پیام موسسه را با خبر میکند تا گشت ویژه به سرعت خود را به محل مورد نظر برساند.

به دلیل حفظ حرمت ها امکان فعال سازی سیستم ماینتورینگ در خانه وجود ندارد، مگر فقط در زمان عدم حضور تمام اعضای خانه.

هزینه های این سرویس چقدر است؟

تا جایی که ممکن بود موسسه حافظان آسایش یاس از هزینه های جانبی کسر کرده است.

هزینه نصب و راه اندازی اولیه این سرویس ها با توجه به نیاز و موقعیت محل شما متفاوت است که تماما هزینه نصاب و سرویس کار است و هیچ سودی برای موسسه نخواهد داشت. 

اما بعد از نصب و فعالسازی سرویس مهیا ماهانه مبغی بین 300 تا 350 هزار تومان حق عضویت از شما دریافت میشود که این هزینه حق عضویت ماهانه برای پرسنلی که پای سیستم مانیتورینگ و اژیر خطر هستند، هزینه های جانبی گشت ویژه و بیمه آنان است. 

حق عضویت ماهانه این سرویس در حال حاضر به شدت کاهش یافته است و هزینه خرید یک عدد پیتزا میباشد. شما با مبلغ خرید یک پیتزا در ماه از اموال خودتون به صورت 24 ساعته محافظت میکنید و دیگر موقع خروج از منزل یا محل کار نگران سرقا وسایل خود نیستید.

سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس)

سخن آخر

و در پایان باید خدمت شما همراهان و مشتریان عزیز موسسه عرض کنیم که هیچ وقت امنیت اتفاقی نبوده، بهتر است به جای اینکه بعد از یک اتفاق ناگوار به فکر ایجاد و ارتقاء امنیت باشیم پیش از وقوع جرم به دنبال پیشگیری آن باشیم.

سامانه مهیا

نام و نام خانوادگی(ضروری)
در این بخش لطفا تمامی امکانات و خدماتی که از نگهبان هوشمند مهیا میخواهید را یادداشت نمایید تا بتوانیم بهتر راهنماییتان کنیم.
لطفا صبرکنید...