موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران.


موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل درباره موسسه حفاظتی مراقبتی، رتبه های آنان، خدمات قابل ارائه آنان، علت نیاز به آنان و… را به طور کامل مورد بحث قراردهیم و در انتها به نتیجه ای مشخص برسیم. لذا خواهشمندیم تا انتهای این مقاله همراه تیم تخصصی ما باشید.

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران

به طور کلی موسسات حفاظتی مراقبتی در بخش خصوصی قرار میگیرند و وابستگی به هیچ ارگان یا نهاد دولتی ندارند. مانند سایر شرکت ها موسساتی برای کسب درآمد اقدام به تاسیس و فعالیت می نمایند، موسسات حفاظتی مراقبتی نیز با گماردن نیرو های نگهبان اقدام به حفظ امنیت و کسب درآمد میکنند. تنها تفاوت آنها با سایر شرکت در مرجع ارائه دهنده مجوز است که مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا اقدام به ارائه مجوز فعالیت به این نواع موسسات میکند.

مدیرعامل موسسات حفاظتی چه کسانی هستند؟

شاید این سوال در ذهن شما تداعی شده باشد که با وجود ارائه خدمات حفاظتی از جانب این نوع موسسات، مدیرعامل یا اعضای هیئت مدیره آنان چه کسانی هستند.

در واقع در آیین نامه این نوع موسسات اینگونه آمده است که باید حداقل یک نفر از اعضای هیئت مدیره از بازنشستگاه نیروی های مسلح باشد تا مرکز انتظام به آنان مجوز فعالیت دهد. هیئت مدیره این موسسات متشکل از 3 نفر (مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس هیئت مدیره) میباشد که 2 نفر از آنان میتوانند غیر نظامی و دارای شغل های دیگر و باشند و فقط یک نفر (آن هم کسی که مجوز فعالیت به نام او صادر میشود) باید بازنشسته نیرو های مسلح باشد.

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

خدمات موسسات حفاظتی مراقبتی چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله عنوان کردیم و از اسمشان هم پیداست، در زمینه حفاظت از اماکن فاقد طبقه بندی حفاظتی میتوانند ایفای نقش داشته باشند و نقش مفیدی در پیشگیری از وقوع جرم را داشته باشند. این نوع موسسات میتوانند به 2 صورت فیزیکی و الکترونیکی اقدام به تامین امنیت مکان های تحت پوشش خود نمایند. در ادامه این 2 مورد را به صورت کامل شرح خواهیم داد:

1.خدمات حفاظت فیزیکی:

هرگونه حفاظت و مراقبت از :

 1. محلات
 2. مجتمع های مسکونی
 3. مجتمع های اداری و تجاری
 4. مجتمع های صنعتی
 5. مجتمع های درمانی و بهداشتی
 6. مجتمع های کشاورزی
 7. انبار های خصوصی و عمومی
 8. سیلو های زیر 50 هزار تن، انبار ها، مخازن سوخت و…
 9. پایانه های مسافربری
 10. پروژه های عمرانی
 11. میادین میوه و تره بار
 12. همایش ها، اجلاس، مراسم، اجتماعات علمی-فرهنگی و تفریحی
 13. بانک ها و موسسات اعتباری با نیرو های مسلح و غیر مسلح
 14. جایگاه های سوخت رسانی
 15. نمایشگاه های دائمی و موقت داخلی
 16. اردو های سیاحتی و زیارتی
 17. اماکن مذهبی، هنری و سینمایی
 18. و…

شامل خدمات حفاظت فیزیکی موسسات حفاظتی مراقبتی میباشند که میتوانید برای عقد قرارداد با این موسسات برای حفظ امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در محل مورد نظر خود اقدام نمایید.

موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس، آماده عقد هرگونه قرارداد با سازمان ها و اشخاص غیر دولتی و دولتی میباشد. جهت ارتباط با ما و ثبت درخواست پلیس یار میتوانید به ابتدا و انتهای این صفحه مراجعه نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

2.خدمات حفاظت الکترونیکی:

هرگونه حفاظت و مراقبت به صورت :

 1. نصب آژیر خطر و هشدار دهنده
 2. نصب دوربین های نظارتی
 3. نصب سیستم قفل هوشمند
 4. نصب سیستم حفاظتی مهیا (سامانه مهیا)
 5. و …

شامل خدمات حفاظت فیزیکی موسسات حفاظتی میباشد که در عصر حاضر بهترین راه برای حفظ و بالا بردن ضریب امنیتی شما خدمات حفاظت الکترونیکی است. چرا که کمترین هزینه و کمترین ارتباط فیزیکی را دارد و به دلیل استفاده از هوش مصنوعی کمترین ضریب خطا را دارد و میتوان به جرئت گفت که بهترین محافظ برای حفاظت از شماست.

بهتر است برای آشنایی بیشتر با خدمات حفاظت الکترونیکی مقاله “سیستم مانیتورینگ چیست؟” را مطالعه نمایید.

چرا باید از موسسات حفاظتی و مراقبتی استفاده کنیم؟

این سوال از پر تکرار ترین سوالاتی است که در ذهن کاربران ایجاد میشود و شاید هم اکنون نیز در ذهن شما ایجاد شده باشد که وقتی میتوانیم خودمان یک نگهبان استخدام کنیم چرا باید از موسسات حفاظتی و مراقبتی استفاده کنیم؟. در ادامه به طور کامل به این موضوع پاسخ خواهم داد.

دلایل انتخاب موسسات حفاظتی مراقبتی

 1. دارای مجوز از مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا
 2. استفاده از نیرو های آموزش دیده و زبده در زمینه حفاظت و مراقبت
 3. انجام بازرسی های سخت گیرانه از اماکن تحت پوشش به جهت بررسی وضعیت نگهبانان
 4. سرکشی و بازدید گشت کلانتری از نگهبانان به جهت پیشگیری از وقوع جرم سرقت
 5. حضور افسران رده بالا در این موسسات و ارائه مشاوره های امنیتی برای بالابردن ضریب امنیت مکان
 6. تامین تجهیزات انتظامی (شوکر، افشانه، باتوم) جهت استفاده نگهبانان
 7. تامین لباس مصوب پلیس یاران
 8. و….

به هر حال اگر امنیت محل کار، انبار یا سکونت شما برایتان مهم است، بی شک بهترین انتخاب موسسه حفاظتی مراقبتی است. مهم ترین دلیل آن هم تامین تجهیزات انتظامی (شوکر، افشانه، باتوم) جهت استفاده نگهبانان با مجوز استفاده در محل مورد نظر است که هیچ شخص یا ارگان دیگری چنین امکانی را ندارد و بی شک اگر کسی این تجهیزات را به شما ارائه دهد، مجوز نداشته و غیرقانونی است.

برای درک بهتر این موضوع میتوانید به مقاله “مجازات استفاده از تجهیزات بدون مجوز” سر بزنید و آن را مطالعه نمایید.

 

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

تجهیزات تحویلی به نگهبانان چیست؟

ممکن است با خود بگویید تجیهزات انتظامی تحویلی به نگهبانان از سوی موسسه حفاظتی مراقبتی چیست. بهتر است در ابتدای کار بدانید که نه تنها موسسات حفاظتی مراقبتی بلکه هیچ ارگان دولتی یا غیر دولتی امکان فروش یا واگذاری اسلحه به مردم عادی را ندارد. پس به دنبال تحویل اسلحه به نگهبان خود نباشید.

البته میتوانید درخواست دهید تا مامور مسلح برای حفاظت از مکان شما مستقر شود و موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس با کمال میل این کار برای شما انجام خواهد داد ولی نمیتوانید اسلحه را تهیه کنید و به دست نگهبان بسپارید. “برای مشاهده برخی از مشتریان ما کلیک کنید”

حال بهتر است به موضوع اصلی یعنی تجیهزات تحویلی به نگهبانان بپردازیم. موسسات حفاظتی مراقبتی این امکان را دارند تا افشانه دفاع شخصی (گاز اشک آور) و شوکر را در اختیار نگهبانان خود بگذارند. حتی این امکان را دارند که به افراد عادی مجوز حمل و استفاده از تجهیزات دفاع شخصی را ارائه دهند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اما به طور کلی در قرارداد های حافظان آسایش یاس، به نگهبانان افشانه، شوکر و تونفا داده میشود که بهترین وسایل دفاعی از اماکن هستند. اما این امکان وجود دارد تا با درخواست کارفرما به نگهبانان دستنبد، راه بند و… داده شود. حتی شما میتوانید از طریق موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس درخواست نیروی مسلح داشته باشید. (هم اکنون در چند مکان تحت حفاظت نیروی مسلح انتظامی مستقر کرده ایم تا ضریب امنیتی و حفاظتی مکان تحت پوشش بالاتر برود)

قرارداد های موسسه حفاظتی چگونه است؟

ما در موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش یاس در حال حاضر به 2 صورت اقدام به عقد قرارداد میکنیم که در ادامه به طور کامل به شما شرح میدهیم:

1.قرارداد واگذاری خدمات حفاظتی

در این نوع قرارداد، از صفر تا صد تامین نیرو، حقوق نگهبان، لباس و تجهیزات نگهبانان و …. به عهده موسسه است و کارفرما در واریز حقوق، بیمه یا مزایای نگهبان هیچگونه مسئولیتی ندارد.

در حقیقت این نوع قرارداد ها برای شرکت هایی مفید است که به امنیت خود بسیار اهمیت میدهند به این دلیل که موسسه تمام موارد حفاظتی را در گزینش و استخدام نیروی نگهبان در نظر گرفته و به کارفرما نیز درمورد افزایش امنیت مشاوره های حفاظتی ارائه میدهد.

2.قرارداد سرپرستی تجهیزات و آموزش (پیمان مدیریتی)

این نوع قرارداد به شدت به شرکت ها و افرادی توصیه میشود که خودشان نیروی نگهبان دارند ولی به دلایلی (مانند حقوق کمتر و…) میخواهند از نگهبان موجود خود استفاده نمایند ولی در کنار آن به تجهیزات دفاع شخصی و نظارت و سرکشی به نگهبانان را نیاز دارند.

در این روش کارفرما فقط از موسسه تجهیزات دفاع شخصی را برای نگهبانانش تا اتمام قرارداد تهیه میکند و موسسه نیز از نگهبانان سرکشی میکند و آموزش های لازم در حوزه حفظ امنیت و پیشگیری از وقوع سرقت را به نگهبانان ارائه میدهد.

اگر شما هم نگهبان دارید ولی به دلایلی نمیخواهید نگهبان خود را از دست بدهید و در از طرفی میخواهید برای افزایش اعتماد به نفس نگهبان خود و حفظ امنیت مکان مورد نظر خود تجهیزات دفاع شخصی را به نگهبانان خود بدهید، این نوع قرارداد بهترین مدل و ارزان ترین حالت برای افزایش امنیت شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با شماره 71057673-021 داخلی 1 حافظان آسایش یاس و سپس کد 0 کارشناسان تماس بگیرید.

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

موسسات حفاظتی مراقبتی از چه ارگانی مجوز گرفته اند؟

در ابتدای این مقاله نیز به این مورد اشاره کوچکی کردیم، اما در این قسمت میخواهیم به طور کامل این موضوع را برای شما شرح دهیم.

تمام موسسات حفاظتی مراقبتی برای کسب درآمد تشکیل شده اند. پس این موسسات زیر مجموعه یا وابسته به ارگان های نظامی مانند فراجا و یا ارتش نمیباشند و حتی این نوع موسسات برای تمدید یا ارتقاء فعالیت خود به مرکز انتظام هزینه ای را پرداخت میکنند. مانند وکلا که به کانون وکلا حق عضویت خود را پرداخت میکنند و …

این نوع موسسات در بخش خصوصی تاسیس و شروع به کار میکنند و هدف اصلی آنان حفظ و ارتقاء امنیت در مناطق تحت پوشش خود است و در ازای ارائه خدمات حفاظتی و اجاره تجهیزات دفاعی هزینه ای دریافت میکنند که این هزینه به عنوان درآمد موسسات است و از بخش دیگری هیچگونه درآمدی ندارند.

همچنین تنها مرجع ارائه دهنده مجوز به موسسات حفاظتی مراقبتی، مرکز انتظام پلیش پیشگیری فراجا میباشد که شرایط دریافت آن را پیشتر به شما توضیح داده ایم.

تاریخچه پیدایش موسسات حفاظتی مراقبتی

تاسیس موسسات حفاظتی مراقبتی پس از پیشنهاد ستاد کل نیرو های مسلح به مقام معظم رهبری و حسب الامر فرمان ایشان از سال 1388 (1388/8/17) رسمی و قانونی گردید. اگر چه که موسسات حفاظتی قبل از این فرمان هم نسبت به ارائه خدمات حفاظتی مشغول بوده اند ولی فعالیت این موسسات پیش از این رسمیت قانونی و حقوقی پیدا نکرده بود.

در تاریخ 1388/8/17 و در پی ابلاغ مقام معظم رهبری، قرار بر این شد که کلیه خدمات حفاظتی مراقبتی، صرفاً به وسیله موسسات خدمات حفاظتی مراقبتی مشمول آیین نامه اجرایی ماده 122 قانون برنامه چهارم توسعه انجام گردد.

برای مشاهده کامل این موضوع میتوانید به مقاله “تاریخچه پیدایش موسسات حفاظتی مراقبتی” مراجعه فرمایید.

پلیس یاران چگونه آموزش می بینند؟

طبیعی است این سوال در ذهن شما ایجاد شود حال که درحال هزینه کردن برای افزایش امنیت خود هستید بدانید که پلیس یاران یا همان نگهبانان چگونه و در کجا آموزش میبینند. پس اگر این سوال نیز در ذهن شما ایجاد شده است این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

پلیس یارانی که در موسسات حفاظتی مراقبتی استخدام شده اند، به پلیس پیشگیری فاتب اعزام میشوند تا توسط یک موسسه حفاظتی رتبه 1 اقدام به آموزش دیده شوند و آماده فعالیت شوند.

در این جلسات آموزشی تمام موارد حفاظتی پیش از وقوع یک اتفاق، حیبن وقوع و پس از وقوع به آنان آموزش داده میشود. در ادامه برخی از شرح وظایف نگهبانان را به شما ارائه خواهیم داد:

1.شرح وظایف نگهبانان در ساعات اداری

 1. حضور در محل نگهبانی از ابتدا تا انتهای شیفت کاری و عدم ترک پست به هر دلیل
 2. هماهنگی کامل با نگهبان قبلی و بعدی
 3. نظارت بر ورود و خروج مراجعین و راهنمایی، هدایت و اطلاع رسانی به ارباب رجوع
 4. جلوگیری از حضور و تردد افراد مشکوک به شرکت و اطلاع رسانی به مسئول مربوطه
 5. نظارت بر ورود و خروج خودرو های شرکت (بازرسی خودرو)
 6. جلوگیری از ورود خودرو های غیر اداری و ارباب رجوع به داخل شرکت، مگر با هماهنگی
 7. برقراری نظم در پارکینگ شرکت و نظارت بر ورود و خروج خودرو های پرسنل
 8. جلوگیری از نصب هرگونه پلاکارد، تبلیغات، یا اطلاعیه به دیوار شرکت بدون هماهنگی با مسئول مربوطه
 9. جلوگیری از حضور و تجمع افراد متفرقه در نگهبانی شرکت
 10. و…

2.شرح وظایف نگهبان در ساعات غیر اداری

 1. حضور در محل نگهبانی از ابتدا تا انتهای شیفت کاری و عدم ترک پست به هر دلیل
 2. هماهنگی کامل با نگهبان قبلی و بعدی و لزوم تحویل پست به هنگام شروع شیفت کاری
 3. ثبت ورود و خروج کلیه مراجعات در خارج از وقت اداری
 4. جلوگیری از حضور پرسنل فاقد مجوز در ساعات غیر اداری در شرکت
 5. جلوگیری از حضور و تجمع افراد متفرقه در شرکت، اتاق نگهبانی و…
 6. -نگهبانی، حفاظت و حراست از ساختمان ها، تاسیسات، اموال و وسایل نقلیه شرکت
 7. رصد محیط شرکت به وسیله دوربین های مدار بسته تحت اختیار
 8. حضور و غیاب خودرو ها در پارکینگ
 9. بازدید از پشت بام ها (گزارش نشتی کولر ها در تابستان و همچنین باز نمودن لوله های تخلیه آب به هنگام بارندگی)
 10. عملیات گشت زنی و بازدید و سرکشی از محیط پیرامونی شرکت، محوطه داخلی، ساختمان ها، سالن ها، پارکینگ ها، و اعلام هرگونه وضعیت نامناسب یا اتفاق غیر مترقبه و تنظیم و ارسال واقعه به مسئول مربوطه
 11. اطمینان از قفل بودن درب و بسته بودن پنچره و خاموش بودن چراغ اتاق ها، کنترل شیر های آب، خاموش بودن سیستم های سرمایشی و گرمایشی و اعلام گزارش لازم به مسئول مربوطه به هنگام گشت زنی
 12. همکاری با نگهبان هم پست در انجام امور نگهبانی
 13. و…

اگر بخواهیم صادقانه با شما صحبت کنیم، پلیس یاران آموزش دیده موسسات بسیار کارآمد تر و حرفه ای تر از سایر نگهبانان هستند که هم اکنون در حال استفاده از آنان هستید میباشند. پس اگر امنیت برای شما در اولویت است، همین امروز اقدام به تامین پلیس یار آموزش دیده از موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس کنید.

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

رتبه بندی موسسات چگونه است؟

موسسات حفاظتی مراقبتی در 3 رتبه طبقه بندی میشوند که رتبه 1 بالاترین سطح و رتبه 3 پایین ترین سطح در بین موسسات میباشد.

لطفا توجه داشته باشید که رتببه بندی موسسات به معنای ضعیف بودن یا قوی بودن موسسات نیست و این رتبه بندی برای ارائه خدماتی استت که مرکز انتظام به آنان و موسسات به مردم ارائه میدهند است. چه بسا موسساتی با رتبه 3 وجود دارند که خدمات حفاظتی به شدت بالاتری نسبت به موسسات رتبه 1 ارائه میدهند.

در ادامه این 3 رتبه را با هم مقایسه خواهیم کرد:

موسسه حفاظتی با رتبه 3

 1. امکان عقد هرگونه قرارداد با کارفرما
 2. درخواست اعزام نیروی مسلح به مکان تحت پوشش
 3. فعالیت در حوزه حفاظت فیزیکی
 4. فعالیت در حوزه حفاظت الکترونیکی

موسسه حفاظتی با رتبه 2

 1. امکان عقد هرگونه قرارداد با کارفرما
 2. درخواست اعزام نیروی مسلح به مکان تحت پوشش
 3. فعالیت در حوزه حفاظت فیزیکی
 4. فعالیت در حوزه حفاظت الکترونیکی
 5. مجوز فروش تجهیزات دفاع شخصی به سایر افراد

موسسه حفاظتی با رتبه 1

 1. امکان عقد هرگونه قرارداد با کارفرما
 2. درخواست اعزام نیروی مسلح به مکان تحت پوشش
 3. فعالیت در حوزه حفاظت فیزیکی
 4. فعالیت در حوزه حفاظت الکترونیکی
 5. مجوز فروش تجهیزات دفاع شخصی به سایر افراد
 6. برگزاری کلاس های آموزشی برای پلیس یاران
 7. برگزاری کلاس های آموزشی برای صاحبان مجوز 

همانطور که در بالا مشاهده میکنید، تفاوت موسسه حفاظتی با رتبه 3 و موسسه حفاظتی با رتبه 1 در موارد بسیار کوچک و جزئی است و همانطور که پیش تر نیز به شما گفتیم از لحاظ ارائه خدمات حفاظتی هیچگونه تفوات و محدودیتی نسبت به یکدیگر ندارند.

چرا حافظان آسایش یاس ؟

قطعا پس خواندن این مقاله تا اینجا به این فکر فرو رفته اید که چرا حافظان آسایش یاس را برای حفاظت از اماکن و تاسیسات خود انتخاب کنیم. در ادامه به چند نمونه از خدمات و دلایل تمایز خود را برای شما آورده ایم :

1.سرعت عمل بالا

تمامی پلیس یاران و بازرسان موسسه دارای گواهی معتبر به جهت گذراندن دوره های آموزشی میباشند و در هنگام گزینش و استخدام نیز تمامی عوامل مانند : سلامت جسمانی، سلامت روانی و… مورد بررسی قرار میگیرند و با توجه به امتیازات کسب شده در هر مرحله نسبت به استخدام و محل خدمتی آنان اقدام میکنیم.

بیش از 90% بازرسان موسسه از افسران رده بالای فراجا میباشند که پس از بازنشستگی در موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس مشغول به کار شده اند. تجربه بالا این افسران در امر بازرسی باعث شده است تا بهترین عملکرد را برای پلیس یاران مستقر در مناطق تحت پوشش داشته باشیم و کمترین مورد سرقت به همراه بیشترین مورد دستگیری را داشته باشیم. (به زبان ساده تر در مناطق تحت حفاظت موسسه حافظان آسایش یاس، سرقتی اتفاق نمی افتد و اگر هم اتفاق بیفتد عامل یا عاملان آن به سرعت دستگیر میشوند و تحویل مراجع ذیصلاح داده میشوند.)

2.به روز بودن

با افتخار باید اعلام کنیم که تاکنون تنها موسسه ای هستیم که تمامی واحد های لازم را با بهترین عملکرد تاسیس کرده ایم و درحال خدمت رسانی به شما هستیم. واحد هایی که هم اکنون در موسسه فعال و مشغول به کارند عبارتند از:

 1. بازرسی کل (بازرسی و نظارت بر عملکرد نگهبانان، سرشیفت ها و کنترل فعالیت آنان با استفاده از زبده ترین افسران بازنسشته فراجا)
 2. حفاظت (برای بررسی عملکرد درون سازمانی و رسیدگی به شکایات اعلام شده توسط مردم اعم از دریافت رشوه توسط نگهبان یا عوامل موسسه، قصور یا کوتاهی در انجام وظایف محوله، ایجاد فضای نا امن برای منطقه تحت حفاظت و…)
 3. معاونت توسعه و فناوری (این واحد برای گسترش ارتباط و راحتی کار با سامانه های موسسه تاسیس شده و هم اکنون تمام خدمات ارائه شده در بستر مجازی به عهده این واحد بوده که تاکنون بهترین عملکرد را برای کارفرما و پلیس یار داشته ایم)
 4. پیشگیری (برای جلوگیری و پیشگیری از وقوع جرم در سطح مناطق تحت پوشش تاسیس شده که شامل پلیس یارن با تفکیک درجه و صلاحیت میباشد.)

تفکیک درجه و صلاحیت را در هنگام گزینش، انجام وظایف محوله و… بررسی و به پلیس یاران اعطا مینماییم تا شناسایی آنان برای گماردن در محل های مناسب راحت تر باشد و بهترین نتیجه را از بکارگیری در محل داشته باشیم.

3.امنیت بالا

به جرئت میتوان گفت، اهمیتی که پلیس یاران و بازرسان موسسه در حفاظت از مناطق تحت پوشش خود میدهند به مراتب خیلی بیشتر از سایر موسسات است و همین امر باعث شده است تا امنیت مناطق تحت پوشش به شدت بالاتر برود.

سالانه توسط بازرسی کل سنجش عملکرد پلیس یاران صورت میگیرد که این امر باعث شناسایی افراد دارای شایستگی بالاتر میشود و میتوان آنها را در مناطق حساس تر به کار برد تا کمترین جرمی در آن مناطق اتفاق بیفتد.

موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران - حافظان آسایش یاس

4.دقت فراوان

منظور از دقت فراوان، دقت پلیس یاران در بحث های امنیتی نیست! منظور از این بخش این است که با استفاده از سیستم های به روز کارفرما میتواند در خانه خود وضعیت سلامت و نتیجه بازرسی از پلیس یار را مشاهده نمایند و به آن واکنش نشان دهد.

بزرگترین و اولین سیستمی که تاکنون در بین تمامی موسسات حفاظتی مراقبتی ایجاد شده است، سامانه سمپا است. با افتخار باید اعلام کنیم تنها موسسه ای که به فکر پلیس یار و کارفرما بوده است ما هستیم و این سامانه برای اولین بار در ایران و در بین تمام موسسات حفاظتی مراقبتی توسط حافظان آسایش یاس تاسیس شده است و هیچ موسسه دیگری از این سامانه و فرایند هایی که در آن وجود دارد استفاده نکرده است.

شاید این مورد بزرگترین دلیل تمایز ما از سایر موسسات باشد

در صورتی که نمیدانید سامانه سمپا چیست و چه ویژگی هایی دارد بهتر است مقاله آن را مطالعه نمایید. (به زودی منتشر میشود)

سخن آخر

تا اینجای کار تمام تلاش خود را کرده ایم تا به طور کامل موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران را برای شما شرح دهیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشید، تفاوت های بین 3 رتبه موسسات، دلایل تمایز حافظان آسایش یاس، تاریخچه پیدایش موسسات و… را به طور کاملمتوجه شده باشید.

در صورتی که این مقاله را دوست داشتید خواهشمندیم در بخش نظرات حتما نظر خود را برای ما به اشتراک بگذارید چراکه نظر شما بسیار برای ما مهم است و به سرعت به آنان رسیدگی میکنیم.

درصورتی که نیاز به استفاده از خدمات ما دارید میتوانید از طریق صفحه درخواست پلیس یاردرخواست خود را ثبت کنید و یا در ابتدا و انتهای این صفحه فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنید.


بیشتر بخوانید  وظایف و مسئولیت های لابی من چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫16 نظر

 • رضا داودی

  خسته نباشید
  خداقوت
  مقاله بسیار عالیست
  خدمات و هزینه هاتون هم نسبت به سایر رقبا خیلی بهتره

  18 بهمن 1402 در 19:29
  • حافظان آسایش یاس

   ممنون از نظر ارزشمند شما کاربر گرامی

   19 بهمن 1402 در 13:12
 • صالح

  بسیار عالی هستید
  بهترین موسسه حفاظتی مراقبتی

  19 بهمن 1402 در 12:21
  • حافظان آسایش یاس

   صالح عزیز؛
   سپاس از نظر ارزشمند شما

   19 بهمن 1402 در 13:12
 • حامد حسینی

  بهترین موسسه ای ‌که تابحال باهاش کار کردم

  19 بهمن 1402 در 12:29
  • حافظان آسایش یاس

   ممنون از همراهیتون

   19 بهمن 1402 در 13:13
 • ماهان

  خداقوت عالییی هستید

  19 بهمن 1402 در 12:34
  • حافظان آسایش یاس

   باتشکر از نظر شما

   19 بهمن 1402 در 13:14
 • محمدرضا

  بسیار عالی و مفید

  19 بهمن 1402 در 12:42
  • حافظان آسایش یاس

   مرسی از نگاه گرم و ارزشمند شما کاربر عزیز

   19 بهمن 1402 در 13:14
 • علی زاده

  موسسه شما تنها موسسه اره که فعالیت مستمر و خوبی داره
  درضمن من تو موسسه ……….. بودم که حق و حقوقم و کامل نمیدادن بهم اعتراضم که کردم اخراجم کردن
  ولی توی موسسه شما هم ادب و احترامتون شرمندم کرد و هم تمام و کمال حق و حقوق کارگر و میدید
  واقعا دمتون گرم
  خدا خیرتون بده

  19 بهمن 1402 در 12:48
  • حافظان آسایش یاس

   جناب آقای علیزاده عزیز؛
   از نظر ارزشمند و همراهی گرمتون بسیار سپاس گذاریم،
   فقط لطفا جهت تکریم و حفظ حریم خصوصی سایر موسسات از تخریب آنان در وبسایت سایر رقبا خودداری نمایید.
   همواره موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس بر این اصل بوده است که رقابت سالم را در کنار خدمات ارزنده خود داشته باشد و این مورد بر خلاف اصول اخلاقی موسسه میباشد.
   لذا خواهشمندیم در کامنت های بعدی از تخریب سایر موسسات (با نام تجاری) خودداری فرمایید.
   <strong>به همین علت نظر شما ویرایش شد و نام موسسه دیگر حذف گردید</strong>

   19 بهمن 1402 در 13:16
   • علی زاده

    اخه مگه چه عیبی داره؟؟؟؟؟؟؟
    بزار باقی افراد بدونن تا مثل من نشن مگه چی میشه که روشن سازی بشه
    خلاصه رقیبید یا رفیقید نمیشه که من نظر بزارم بیایید ویرایش کنید اسم موسسه رو
    خب اگه واقعا خوب بود که خودم میموندم توش چرا اومدم بیرون
    شاید ی بنده خدایی میخاد وارد اون موسسه بشه این مطلب و بخونه شاید نظرش تغییر کنه و نره

    19 بهمن 1402 در 16:30
  • مرصاد

   داداش چرا اومدی اسم موسسه رو نوشتی 😂 تخریب شخصیتی نکن آقا 😂

   19 بهمن 1402 در 14:24
 • بهترین موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران – دانستنی های پزشکی

  […] پایان اگر ساکن استان تهران هستید و به دنبال موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران میباشید. بهتریین گزینه ای که میتواند بهترین هزینه […]

  24 اسفند 1402 در 20:46
 • حفاظت چگونه تامین میشود؟ - خبر یک

  […] بروید. اگر ساکن استان تهران هستید و به دبنال بهترین موسسه حفاظتی مراقبتی در تهران میگردید، ما به شما تیم حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش […]

  14 فروردین 1403 در 17:32
 • لطفا صبرکنید...