لابی من کیست؟ - موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس

لابی من کیست؟

عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی در این مقاله میخواهیم وظایف لابی من را بررسی کرده و به سوال لابی من کیست؟ به طور کامل پاسخ دهیم.

در ابتدای ورود به یک ساختمان لوکس و بزرگ با فردی رو به رو میشویم که او را لابی من می نامند برای آشنایی با آن نیازمند تعریف جامع و کاملی از لابی من هستیم.

لابی من کیست؟

تامین امنیت برج ها و حفاظت از آن ها کار هر کسی نیست و این وظیفه به عهده لابی من می باشد کا این افراد نگهبانی از برج می باشد و به علاوه لابی من شما میتوانید لابی وومن هم داشته باشید که از خانم ها در همان شرح وظیفه استفاده میشود.

اکثرا در ساختمان های پر رفت و آمد اماکن اداری تئاتر ها و مکان های عمومی حضور لابی من الزامی است.

لابی من کیست؟ - موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس

خدمات لابی من

لابی من به بازدید کنندگان ، ساکنان ، میهمانان و مشتریان خوش آمد گفته و به شیوه های مختلفی در خرید ، فروش ، انتخاب چیزی ، تهیه بلیط و یا حتی هدایت به سمت مسیر خاصی کمک می کنند.

بیشتر بخوانید  چرا باید حافظان آسایش یاس را برای استخدام پلیس یار انتخاب کنیم؟

خدمات مشتری طیف بسیار وسیعی داشته و شامل پاسخگویی تلفن و گرفتن پیام های دقیق ، توزیع و ارسال بسته ها و بررسی زمان بندی تعمیرات و رسیدگی به تاسیسات می باشد. ممکن است این سوال برای همه پیش بیاید که لابی من چه شغلی است ؟! این شغل می تواند شامل خدمات دربان مانند تماس و برنامه ریزی برای برای تاکسی گرفتن و یا کمک به افراد برای یافتن مکان های روی نقشه باشد.

وظایف عمومی لابی من

در این شغل تسلط به مسائل کتبی بسیار حائز اهمیت می باشد و گاهی اوقات مراحل تشکیل پرونده دقیق لازم است حافظه قوی لابی من می تواند با یادآوری نام و تنظیمات بازدیدکننده ، اقامتگاه یا کارکنان ، در ارائه خدمات به مشتریان برتر به شما کمک کند. توانایی تفکر مستقل ، ضمن رعایت دستورالعمل ها و قوانین ، می تواند به شما در برخورد با افراد مختلف و دیدار با شرایط اضطراری کمک کند.

حضور لابی من حرفه‌ای که تردد ها را در برج با دقت زیر نظر داشته باشد و در مواقع ضروری از حوادث و اتفاقات مخل آرامش و امنیت در برج جلوگیری کند، بسیار حائز اهمیت است. از سوی دیگر لابی من فردی است که بیشترین ارتباط مستقیم را با ساکنان برج دارد و به‌عنوان پل ارتباطی ساکنان با هیات مدیره و مجموعه نگهدارنده برج عمل می‌کند. از این منظر نیز حضور یک لابی من حرفه‌ای به بهبود ارتباطات ساکنان، هیات مدیره و مجموعه نگهداری کننده از برج خواهد انجامید.

بیشتر بخوانید  تیم اسکورت مقامات خارجی چگونه فعالیت میکند؟
لابی من کیست؟

چند ویژگی لابی من :

 • لابی من باید از نظر جسمانی آماده باشد
 • متاهل است اما نه بسیار جوان نه خیلی پیر
 • لابی من حرفه ایی روابط عمومی بالا دارد
 • ریز بین و دقیق است

وظایف لابی من :

 • آراستگی ظاهری و پوشیدن لباس فرم مرتب
 • انتقال اطلاعات کامل در تغییر شیفت
 • حضور به موقعآراستگی و نظافت محل کار
 • از تردد و توقف افراد متفرقه در پشت میز کار لابی من خودداری کند
 • لابی را ترک ننماید
 • ثبت ورود و خروج افراد
 • ثبت ورود و خروج مدیرعامل ، نظافتچی ، سرویس کار و غیره
 • گزارش وقایع روزانه
 • هماهنگی مهمانانهماهنگی با مدیر ساختمان جهت اجرای ضوابط و مقررات ساختمان مورد نظر

سخن آخر

اگر شما هم به دنبال یافتن شغلی مناسب حفاظتی مانند لابی من هستید موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس بهترین فرصت های شغلی را برای شما فراهم میکند.

از شما همراهان گرامی که ما را در مقاله لابی من کیست؟ همراهی کردید کمال تشکر را داریم.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...